(044) 362-05-05
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Упрощенная система налогообложения

Для организаций, использующих упрощенную систему налогообложения (УСН), конфигурация позволяет организовать учет доходов и расходов в соответствии требованиями главы  26.2 Налогового кодекса.

Организации, применяющие УСН, могут использовать в качестве объекта налогообложения:

  • Доходы;
  • Доходы, уменьшенные на величину расходов.

Выбранный объект налогообложения также указывается в политике налогового учета.

Для реализации учета УСН все хозяйственные операции отображаются в специальных регистрах. При вводе документа в информационную базу документа записи в регистрах формируются автоматически наряду с проводками бухгалтерского учета.

При завершении отчетного периода вводится документ "Регламентные операции налогового учета", который автоматически формирует регламентные записи налогового учета УСН.


Щелкните для увеличения


После записи в информационную базу всех документов отчетного периода и регламентных документов "Закрытие месяца" можно автоматически сформировать форму налоговой отчетности  книгу учета доходов и расходов.


Щелкните для увеличения