(044) 332-05-05
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Учет налогов

В конфигурации реализованы все требования, предъявляемые действующим налоговым законодательством.

В конфигурации ведется налоговый учет по налогу на прибыль в соответствии с Законом Украины "О налогобложении прибыли предприятий". Налоговый учет ведется параллельно с бухгалтерским и полностью независимо от него. По данным налогового учета автоматически заполняется Декларация о налоге на прибыль.

Реализованы требования налогового законодательства по учету НДС. Специальная подсистема учета НДС обеспечивает отражение текущих расчетов по НДС на счетах бухгалтерского учета, формирование и регистрацию налоговых накладных, книги приобретений и книги продаж.

Конфигурация также обеспечивает ведение учета по упрощенной системе налогообложения. Единый налог реализован как для юридических, так и для физических лиц. Предусмотрено автоматическое формирование книг учета доходов и расходов, а также отчетности по единому налогу.

Используемая схема налогообложения указывается в настройках налоговой политики организации. Примерами таких схем могут быть: общая схема налогообложения (налог на прибыль + НДС), единый налог для юридического лица + НДС и т.д. Причем для разных организаций информационной базы можно указывать разные схемы налогообложения.

Налоги, удерживаемые с заработной платы сотрудников, а также взносы в социальные фонды описаны в подсистеме расчета зарплаты.