(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Лікування і профілактика Вашої «1С:Підприємство», підвищення продуктивності!

Система "1С:Підприємство" дуже схожа на людину. Тим, що іноді, на жаль, вона хворіє. Не хвилюйтеся, мова йде не про комп'ютерні віруси. Більше клопоту завдають вікові проблеми. Так-так, Ваша "1С:Підприємство" теж старіє.


Але є і хороша новина: на відміну від людини, старіння "1С:Підприємство" повністю поправимо, її продуктивність можна відновити. Залишилося розібратися, які симптоми з'являються у "1С:Підприємство" з віком.


Подробнее

Категория: Статьи


Чому SQL "гальмує"?

Останнім часом в коференції fido.ru.soft стали з'являтися питання по клієнт-серверних версій (SQL) програм фірми. Аналогічні питання надходять до нас і по електронній пошті і по телефону від клієнтів нашої компанії (Альтер Лого). Судячи зі змісту цих питань (а також за змістом відповідей на них в Федишин конференції) можу з сумом констатувати, що люди, які займаються впровадженням і експлуатацією програмних продуктів мають дуже туманне уявлення про те, що таке клієнт-серверна система, для чого вона взагалі потрібна , як вона працює і чого від неї можна і потрібно очікувати, а чого не можна.


Повз такого нерозуміння я пройти спокійно не можу, тому беру на себе обов'язок по твору цього тексту, який, як я сподіваюся, допоможе багатьом з розробників і користувачів зрозуміти, чи потрібен їм SQL-продукт чи ні.Подробнее

Категория: Статьи


Загальні питання автоматизації роздрібної торгівлі

В автоматизації роздрібної торгівлі ключове значення має правильний вибір архітектури системи. Дана стаття буде присвячена розгляду аспектів цього вибору, а також в ній будуть дані відповіді на найбільш часті питання, що, сподіваюся, зможе зберегти чимало сил, часу і нервових клітин.

Подробнее

Категория: Статьи


Помилки оновлень конфігурацій

 

Процес оновлення змінених конфігурацій  досить тривалий і напружений. Часто виконавець, на будь-якому етапі втрачає концентрацію уваги і допускає іноді дурні, а іноді дуже серйозні помилки.


Найпоширеніші помилки при оновленні доопрацьованих конфігурацій "Підприємство" ....


 

Подробнее

Категория: Статьи