(044) 362-05-05
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Работа со списком отчетов

 

 

 

Для настройки списка регламентированных отчетов можно использовать справочник регламентированных отчетов, открываемый из формы "Регламентированная и финансовая отчетность".


Щелкните для увеличения


В справочнике представлен список регламентированных отчетов. Все отчеты распределены по группам отчетности (бухгалтерская, налоговая, статистическая и др.). Первоначально в список включены все отчеты, входящие в поставку программного продукта.

Для обновления регламентированной отчетности используеся штатный механизм обновления конфигурации. Пользователь может расставлять отчеты в списке по своему вкусу, переносить их из группы в группу. А если предприятие вообще не представляет какие-либо формы отчетности, то их можно убрать из списка, нажав кнопку "Скрыть". Для показа ранее скрытых форм отчетности в списке предназначена кнопка "Восстановить".

Нажатие кнопки "Обновить" восстанавливает список отчетов в первоначальном виде - как он был представлен в комплекте поставки "Бухгалтерии 8" с учетом последующих обновлений.

В список можно добавить новый отчет, который не предусмотрен в типовой конфигурации и был  разработан силами партнеров или собственных специалистов. Такой отчет оформляется файлом внешней обработки.


Щелкните для увеличения


Результаты изменения списка отчетов будут отображаться в форме "Регламентированная и финансовая отчетность".