(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


ЗМІНА КОМПЛЕКТАЦІЇ ОСНОВНИХ ПОСТАВОК BAS І ПОЧАТОК ПРОДАЖІВ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТАВОК з клієнтською ліцензією BAS

Інформуємо вас про зміну комплектації існуючих основних поставок програмних продуктів BAS, а також про початок продажів електронних поставок клієнтських ліцензій на додаткові робочі місця і сервер під торговою маркою BAS.
 

З 25.06.2019 р змінився склад електронних поставок нижчеперелічених програмних продуктів BAS:
BAS ERP; 
BAS ERP. Ліцензія для дочірніх підприємств і філій; 
BAS ERP. NFR;
BAS Управління холдингом;
BAS Управління холдингом. Ліцензія для дочірніх підприємств і філій;
BAS Управління холдингом. NFR;
BAS Документообіг КОРП;
BAS Управління торгівлею; 
BAS Управління торгівлею (комплект для пільгового переходу);
BAS Роздрібна торгівля.
 В поставку прикладних рішень BAS включена платформа Business Automation Framework (BAF), відповідне прикладне рішення, а також необхідну дозвільну документацію і угоду користувача.
     
Порядок продажу вищеперелічених продуктів не змінився.


 

 

Подробнее

Категория: Новости


Платна підтримка редакції 1.2 Бухгалтерії для України

Для забезпечення безперервної роботи користувачів редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України", які не встигли завершити процедуру переходу на нову редакцію 2.0 прийнято рішення про продовження підтримки редакції 1.2 "Бухгалтерія для України" на платній основі до кінця 2018 року. 

Починаючи з 2019 року підтримку редакції 1.2 планується припинити.

З травня 2018 року для отримання оновлень та іншої технічної підтримки редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" версій ПРОФ і Базова користувачам потрібно:

• мати діючий договір Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС);
• придбати та активувати сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми 
  "Бухгалтерія для України"".
      
Сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України"" можна придбати в необхідній кількості (відповідно до часу, який потрібний для завершення переходу на редакцію 2.0), він діє протягом місяця з моменту активації. Наведена вартість може бути збільшена відповідно до складності та обсягів розробки оновлень. Вартість раніше придбаного, але неактивованого сервісу не переглядається.
      
Запуск платної підтримки дозволить користувачам завершити проекти переходу на нову редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України" без зупинки поточної роботи.

 

З питаннями звертайтеся за телефоном 044-455-03-55.


Подробнее

Категория: Новости


Вихідні та святкові дні в травні 2018

 

Графік роботи Компанії «Ассофт» в травні 2018 року наступний:


   

Вихідні:


30 квітня


1 травня


9 травня.


 


Додаткові вихідні не відпрацьовуються.


Решта робочі дні місяця - в звичайному режимі.

Подробнее

Категория: Новости