(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Медицинское страхование

Зарплата и управление персоналом 8 позволяет хранить информацию о полисах страхования сотрудника и его родственников по различным программам обязательного (ОМС) и/или добровольного медицинского страхования (ДМС):

  • серия и номер полиса;
  • дата выдачи;
  • дата действия;
  • программа добровольного медицинского страхования;
  • данные о родственнике сотрудника, если страхуется родственник.

 

 

В дополнительных колонках выводится дата окончания полисов обязательного и добровольного страхования. Если полис заканчивает действие в текущем месяце, дата окончания полиса будет отмечена желтым цветом, а если полис уже просрочен – красным. Это дает возможность отслеживать окончания полисов и своевременно возобновлять их действие.

Оперативная работа с полисами ведется в едином окне: ввод нового полиса и продление существующего, а также формирование отчетов по всем действующим в компании полисам по нескольким основным группам:

  • Выгрузка в ДМС;
  • Новые сотрудники;
  • Полисы для продления;
  • Уволенные сотрудники.