(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Медицинский осмотр

На основании ст. 213 ТК РФ работники, занятые на тяжелых работах и на работах с вредными и (или) опасными условиями труда, а также на работах, связанных с движением транспорта, проходят за счет средств работодателя обязательные предварительные (при поступлении на работу) и периодические медицинские осмотры. Прохождение медицинского осмотра необходимо для определения пригодности этих работников к выполнению поручаемой работы и предупреждения профессиональных заболеваний.

Зарплата и управление персоналом 8 КОРП позволяет определять необходимость прохождения медицинского осмотра для должности, вести учет прохождения осмотра, контролировать срок его истечения, а также учитывать затраты предприятия на проведение осмотров.

Медицинский осмотр. Сотрудник предприятия, отвечающий за учет медосмотров, может ввести данные вручную из списка сотрудников либо сформировать список сотрудников автоматически по выбранному виду медицинского осмотра. При автоматическом формировании списка в него включаются все сотрудники, работающие на должностях, для которых указанный медицинский осмотр обязателен для прохождения, но его действия истек, и те, кем медицинский осмотр еще не был пройден.

В случае необходимости данный список можно отредактировать вручную. Кроме того, в этом документе ведется учет данных о результатах медицинского осмотра, указаны даты следующего осмотра и сумма расходов на прохождение медосмотра.


 

Приказ о допуске к работам и Приказ об отстранении от работ.