(044) 362-05-05
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Строки припинення підтримки редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України"

Дата: 17-12-2020, 13:23

Звертаємо увагу!

В редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України"здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність за 2020 рік).

Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка редакції 2.0програми "Бухгалтерія для України" припиняється з 5 березня 2021 року (після закінчення здачі звітності за 2020 рік).

 

Рекомендуємо користувачам програм бухгалтерського обліку попереднього покоління (редакції 2.0 "Бухгалтерії для України") здійснити перехід на програму "BAS Бухгалтерія" відповідної версії.

Рекомендуємо користувачам починати ведення бухгалтерськогота податкового обліку у новій програмі "BAS Бухгалтерія" з початку 2021 року. Для цього слідздійснити пільговий перехід на аналогічну версію.


 

Для здійснення апгрейду (як пільгового, так і стандартного) необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту (для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.
Вернуться

Категория: Новости