(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


ESET Endpoint Antivirus

Дата: 16-04-2020, 12:44

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ESET Endpoint Antivirus Построенный на основе легендарной технологии ESET NOD32, продукт предоставляет надежную всестороннюю защиту компьютеров и ноутбуков под управлением ОС Windows. Используя различные методы обнаружения и облачные технологии, обеспечивает эффективную защиту компьютеров от всех известных и ранее неизвестных вредоносных программ. Решение нового поколения традиционно обладает высокой продуктивностью работы и точностью обнаружения угроз. Возможность удаленного управления и минимальное потребление системных ресурсов делают данный продукт лучшим решением для любых предприятий. 
Основные функции и преимущества продукта: 
Антивирус и Антишпион 
Антифишинг 
Защита от «0-дневных угроз» 
Блокирование целенаправленных атак 
Система предотвращения вторжениям (HIPS) 
Защита от сетевых атак 
Контроль устройств 
Работа на виртуальных машинах (ESET Shared Local Cache) 
Расширенный сканер памяти 
Защита от эксплойтов 
Поддержка Microsoft NAP 
Защита от программ-вымогателей 
Многоуровневая защита 
Поддержка RSA enVision 
Уведомления о событиях 
Локальный сервер обновлений 
Журналы различных форматов 
Откат обновлений 
Создание загрузочного образа (ESET SysRescue) 
Гибкая настройка графического интерфейса 
Минимальное потребление системных ресурсов 
Единая консоль управления защитой 
 Вернуться

Категория: Решения / Безопасность