(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Сертификат 6000

Дата: 13-03-2020, 10:17

Сертификат на услуги 1С Підприємство/BAS
6 000,00 гривен
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Электронный подарочный сертификат — это предварительный платеж за выбранные Вами услуги по работе в программе 1С Підприємство/BAS, на сумму, эквивалентную его номиналу.
Описание Вашего сертификата. Сертификат на 9 часов работы специалиста дает Вам возможность воспользоваться следующими услугами: установка, настройка, перенос данных, интеграция с клиент-банком, обучение, консультации по работе с программой 1С Підприємство/BAS.
Детали использования сертификатом просты. Сертификат имеет единоразовый характер. Делая заказ, необходимо указать номер телефона и номинал Выбранного Вами сертификата. Подарочный сертификат доставляется в виде услуги.Вернуться

Категория: Решения / Сертификаты