(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Бюджетування

Дата: 10-10-2018, 16:18

Бюджетування

У конфігурації реалізовано управління процесом бюджетування. При цьому в системі використовується інтуїтивно зрозуміла настройка структури бюджетів за рахунок використання "табличній моделі бюджетування".

   Різноманітні засоби автоматичного розрахунку бюджетних статей дозволяють здійснювати розшифровку до вихідних даних розрахунків. При цьому для кожної статті бюджету використовується до 6 довільних аналітик.  

  Відображення і редагування примірників бюджету можливі цілком в одній формі. В системі зберігається історія змін значень бюджетних статей.  

 Розрахунок планових показників здійснюється в формі редагування бюджету і допускає використання розрахунків за формулою для кожного показника одночасно від декількох джерел даних.

   Опція версіонування для примірників бюджетів дозволяє виробляти: порівняння версій, згортку, видалення, а також відкат до версії.

    Дані можливості дозволяють істотно оптимізувати процес впровадження (коригування) обраних бюджетних моделей.

 

Основні інновації рішення і розвиток функціоналу:

• настроюються види бюджетів і розширена аналітика,

• моделювання сценаріїв,

• управління бюджетним процесом,

• підтримка декількох валют,

• табличні форми введення і коригування,

• економічний прогноз,

• аналіз досягнення планових показників,

• складання зведеної звітності за результатами моніторингу,

• розширений фінансовий аналіз.Вернуться

Категория: ---