(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Супровід і підтримка

Дата: 19-06-2018, 16:11

Підтримка «1С:Підприємство» здійснюється в рамках типового договору на абонентське

обслуговування. Уклавши договір з компанією "АССОФТ", Ви стаєте нашим постійним клієнтом. Постійні клієнти отримують можливість проводити консультації з телефону з нашими фахівцями і оперативно вирішувати виниклі екстрені проблеми.

 

Віддалене обслуговування і супровід "1С:Підприємство: Підприємство»

 

Багато користувачів "1С:Підприємство" стикаються з проблемами, які треба вирішувати дуже швидко так як це дуже важливо для їх бізнесу. Справа в тому, що "1С:Підприємство" автоматизує ключові бізнес-процеси. Природно, що при збої системи або виходу з ладу апаратних засобів "зупиняється" сам бізнес. Своїм клієнтам ми пропонуємо послугу - віддалене обслуговування "1С:Підприємство». Вона полягає в швидкому реагуванні на проблему з боку нашої служби підтримки або програміста, а також у виправленні дрібних помилок без виїзду до клієнта. Віддалене обслуговування "1С:Підприємство" передбачає як адміністрування програмнного продукція, так і конфігурація з метою поліпшити якість роботи користувачів вашого підприємства з програмою. Ми цінуємо не тільки ваш час, але і економимо ваші гроші.

 

Переваги абонентського обслуговування "1С:Підприємство»

  • Можливість планувати витрати на обслуговування "1С:Підприємство";
  • Допомога в оновленні конфігурацій і форм звітності 7.7 і 8;
  • Робота з прикріпленими до Вас 1-2 фахівцями, які добре знають Вашу компанію;
  • Зниження ризику втрати інформації;
  • Отримання оперативної допомоги;
  • Поступове збільшення функціоналу "1С:Підприємство", використовуючи наші можливості по налаштуванню "1С:Підприємство"

Замовники, які уклали договір на абонентське обслуговування "1С:Підприємство", безумовно, користуються пріоритетом в отриманні будь-якої допомоги особливо актуально це в звітний період.Вернуться

Категория: Услуги