(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Консультації з підбору програмного продукту «1С:Підприємство»

Дата: 19-06-2018, 16:19

Вибір програмного продукту лінійки «1С:Підприємство» дуже важливий етап!

Самостійно зорієнтуватися в правильному виборі дуже не просто. Поспішний вибір не придатного рішення може привести до неефективного вкладення коштів і Вашого часу.

Менеджери компанії «АССОФТ» допоможуть Вам з правильним вибором з величезною лінійки прикладних і галузевих рішень, а також допоможуть розібратися з умовами супроводу, ліцензування тощо. Ми допоможемо оптимізувати бюджет на автоматизацію Вашого підприємства і зберегти ваш дорогоцінний час.

За детальною інформацією звертайтеся за номером: 044-455-03-55.Вернуться

Категория: Услуги