(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Допуск к работам

Зарплата и управление персоналом 8 КОРП позволяет определять требования к необходимости наличия подобных разрешений для определенных должностей и вести учет их наличия.

Для каждой должности можно установить требование определенного вида допуска к работам с тем, чтобы впоследствии контролировать соответствие сотрудника требованиям, предъявляемым к должности.

Факт получения сотрудником специального права на выполнение работ (лицензии, права на управление транспортным средством, права на ношение оружия, другого специального права) регистрируется документом Допуск к работам. Для каждого вида допуска устанавливается срок его действия. Таким образом, сотрудник, отвечающий за охрану труда, сможет в автоматическом режиме контролировать окончание допуска сотрудника к работам и своевременно его актуализировать.

Зарплата и управление персоналом 8 КОРП можно напечатать приказ о допуске сотрудника к работам.

Контроль допусков к работам.

В отчете те сотрудники, у которых срок допуска истек или допуск еще не был оформлен, автоматически выделяются красным цветом. Это дает возможность сотруднику, отвечающему за допуски, легко контролировать выполнение на предприятии требований по допускам и своевременно принимать необходимые меры.