(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Диагностика ошибочных ситуаций

Учет кадров и начисление зарплаты требуют от сотрудника кадровой службы повышенной внимательности. Некорректный ввод данных может привести к финансовым потерям компании, нарушению требований законодательства или прав работника с соответствующими санкциями. Для сокращения данных рисков система позволяет проводить диагностику основных ошибочных ситуаций, которые могут возникать в кадровом учете:

  • прием на основное место работы в две организации одновременно;
  • пересечение периодов отсутствия на работе по различным причинам (например, по причине командировки и отпуска);
  • попытка дважды начислить оплату за один и тот же период времени (например, если при вводе последовательных больничных листов ошибочно введены пересекающиеся периоды).