(044) 332-05-05
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Каталог товарів

Система програм BAS та 1С:Підприємство включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб. Сама платформа не є програмним продуктом для використання кінцевими користувачами, які зазвичай працюють з одним з багатьох прикладних рішень (конфігурацій), розроблених на даній платформі. Такий підхід дозволяє автоматизувати різні види діяльності, використовуючи єдину технологічну платформу.

 

Технологічна платформа

Платформа 1С:Підприємство 8 була створена з урахуванням 6-річного досвіду застосування системи програм програмнного продукція 7.7, яку використовують десятки тисяч розробників. Незважаючи на значні зміни, нова версія 8 зберегла ідеологічну спадкоємність з попередніми версіями.


Прикладні рішення

Типові прикладні рішення 1С:Підприємство призначені для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці типових прикладних рішень враховувалися як сучасні міжнародні методики управління (MRP II, CRM, SCM, ERP, ERP II і ін.). Так і реальні потреби підприємств, що не укладаються в стандартний набір функціональності цих методик, а також досвід успішної автоматизації, накопичений фірмою і партнерським співтовариством. Склад функціональності, що включається в типові рішення, ретельно опрацьований. 1С:Пфдприємсто аналізує досвід користувачів, які застосовують програми системи 1С:Підприємство.


В цьому розділі Ви зможете знайти необхідну інформацію про платформу "1С:Підприємство 8.2" і поставляємих нами прикладних рішеннь.


Галузеві рішення

Галузеві і спеціалізовані рішення системи програм 1С:Підприємство 8.2 націлені на максимальну відповідність потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів, дозволяють скорочувати витрати споживачів при впроваджень за рахунок того, що поставляються в якості готових рішень.


В цьому розділі Ви зможете знайти необхідну інформацію про поставки спеціалізованих і галузевих рішеннях.


Впровадження

Впровадження виконуються силами партнерів-внедренців і реалізують особливості діяльності конкретного підприємства або спеціальні побажання замовника.


Впровадження та адаптації прикладних рішень також можуть виконуватися і силами IT-фахівців замовника, самостійно, або у взаємодії з партнерами-внедренцями.

Подробнее

Категория: Решения