(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.

Анализ распределения рабочего времени

Зарплата и управление персоналом 8 КОРП позволяет всем сотрудникам компании вести учет времени, затраченного на выполнение различных видов работ с помощью документа Отчет сотрудника, который может заполняться как самим сотрудником, так и ответственным за него лицом.

Управление распределением расходов на персонал руководители подразделений, ответственные за направления, или руководители проектов получают возможность корректировать объем рабочего времени, списываемого на их объекты. Например, отклонять расходы, которые, по их мнению, не имеют отношения к выполняемой по объекту деятельности. Для наглядности строки с отклоненной деятельностью отображаются серым цветом в таблице формы и в документе Отчет сотрудника.Затраты времени компании, который позволяет провести детальный анализ распределения времени сотрудников по видам работ, проектам и направлениям деятельности.Данный отчет предоставляет руководству компании наглядную картину об использовании человеческих ресурсов по различным направлениям с тем, чтобы выявлять зоны для оптимизации и перераспределения ресурсов.