(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Придбання програмного продукту

Дата: 18-06-2018, 12:23

 
 

Приводите друзів на покупку "Програмна продукція"
і отримуйте подарунки на суму 10% від вартості їх замовлення
 


 

Компанія "Ассофт" цінує дружбу з Вами і налаштована на подальше плодотворне взаємовигідне співробітництво.

 


 

Приводите також своїх друзів, клієнтів, партнерів до покупки, перехід з версії 7.7, поточне обслуговування та отримання подарунків на суму 10% від вартості їх першої замовлення.


 


От ваших протеже потребуется назвать "пароль" - назва компанії, рекомендую звернутися саме до нас. Будем рады оказаться полезными всем, кому нужны современные средства автоматизации управления и учета на предприятии.


 


Дізнатись більше по акціяхВернуться

Категория: ---