(044) 455-03-55
e-mail: info@assoft.com.ua

Каталог програмної продукції

В цьому розділі Ви знайдете інформацію про найбільш популярних галузевих і спеціалізованих рішення. Рішення, що відповідають потребам в автоматизації найбільш важливих для підприємств бізнес-процесів. Які також дозволяють зменшити витрати споживачів при впровадженні за рахунок поставки в якості готових рішень.

Розрахунок вартості програмних продуктів

Тут Ви можете зробити попередній розрахунок вартості необхідного комплекту програмних продуктів. Зробити це ви можете, вибравши потрібну Вам програму, вказавши необхідність апгрейда, потрібну кількість робочих місць і режим роботи бази даних (файловий / клієнт-сервер). * Знижка на апгрейд ісчесляется з урахуванням різниці між необхідною і вже наявної у Вас програмою, не більше 50% від вартості набуває комплекту ПП.

Порівняння програмної продукції

Тут Ви можете порівняти основні функціональні можливості прикладних рішень, призначених для автоматизації типових завдань обліку та управління підприємств. При розробці цих програмних продуктів враховувалися як сучасні міжнародні стандарти управління (ERP, ERP II, MRP II, CRM, SCM, і ін.), Так і реальні завдання українських підприємств.

Автоматизація "Під ключ"

Ми готові надати повний комплекс послуг по автоматизації обліку на Вашому підприємстві. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати оптимальну програмну продукцію, здійснити поставку і установку, налаштувати, адаптувати систему під специфіку діяльності і підібрати варіанти підтримки.


Все включено для переходу

Дата: 18-06-2018, 13:04

 

 

Програми "Програмна продукція 8" зі знижкою до 50%


Все включено для переходу з 1С:Підприємство 7.7 на 1С:Підприємство 8

 

        Якщо Ваша організація використовує в роботі програмні продукти «7.7», компанія «Ассофт» рекомендує Вам розглянути можливість переходу на систему «програмнного продукція 8». Прикладні рішення на платформі «1С:Підприємство 8» вигідно відрізняються від аналогічних рішень на платформі «1С:Підприємство 7.7» не тільки за рахунок використання нових можливостей технологічної платформи, але і за рахунок розвитку методики обліку, впровадження, в прикладні рішення управлінських функцій, підвищення зручності роботи користувачів.

 

 


Саме для Вас компанія «Ассофт» пропонує


спеціальні умови переходу на «Програмна Продукція 8»

 

 

Акція - «Все включено для переходу на 1С:Підприємство 8»

 

При переході з «1С:Підприємство 7.7» на «1С:Підприємство 8» Ви отримаєте від компанії «Ассофт» підтримку на всіх етапах роботи: 

 


1. Наважуємося на покупку


Знижка до 50% при покупці 1С:Підприємство 8.2

2. починаємо працювати


Від 2-х годин безкоштовно на установку і первинне налаштування програми

3. Переносимо дані з 1С:Підприємство 7.7


Наші фахівці перенесуть необхідні дані з бази 1С:Підприємство 7.7 в 1С:Підприємство 8.2. Обсяг даних і вартість перенесення визначаються індивідуально

4. Відчуваємо надійну підтримку


Лінія консультацій, поновлення в рамках інформаційно-технологічного супроводу (при покупці програми 3 місяців безкоштовно)

5. Освоюємо всі можливості


50% знижка на курси в Центрі Сертифікованого Навчання

6. Робимо роботу зручніше


Налаштування зв'язку з системою клієнт-банку - безкоштовно

7. Здаємо звітність


Система здачі електронної звітності включена у вартість Інформаційно-технологічного супроводу

8. вдосконалюємося


Додаткові послуги з доопрацювання програми, обслуговування та налаштування за тарифами від 580 грн. / Год.

Програма «Програмна Продукція 7.7» залишається у Вас!

 

Дізнатися більше за акції 
Вернуться

Категория: ---